Про компанію

Компанія CROCS є світовим лідером у виробництві інноваційного взуття сегменту Саsual для чоловіків, жінок і дітей. Колекції представляють більш ніж 300 видів моделей різних стилів. Легке і комфортне взуття CROCS підходить на всі випадки життя та в будь-який сезон. Завдяки матеріалу Croslite (запатентований полімер) все взуття CROCS відрізняє гігієнічність, м'якість і простота в догляді.

Продукція CROCS продається в 125 країнах світу. Мільйони шанувальників взуття CROCS цінують її універсальність і функціональність та відчувають масу позитивних емоцій на роботі, вдома та на відпочинку.

Співробітництво

Ми пропонуємо кілька варіантів співпраці:

  • Разові оптові закупівлі від 30 одиниць - робоче взуття для співробітників ресторанного, готельного бізнесу, охорони здоров'я, оздоровчих установ, магазинів тощо.
  • Оптові закупівлі для відкриття фірмової точки продажів "Shop in Shop" на торговельній площі Партнера. Залежно від специфіки торговельної площі (магазин, спорт-клуб, спеціалізовані точки продажу та ін.), Асортимент а також презентація пропонованої продукції можуть бути дуже різноманітними.
  • Франчайзинг - регіональне співробітництво з відкриття фірмових магазинів та кіосків.

Будемо раді бачити Вас в числі наших друзів і партнерів.
Надсилайте листи з позначкою "Співпраця" в темі листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.